W związku ze zbliżającym się Dniem Diagnosty Laboratoryjnego, obchodzonym 27 maja wszystkim Diagnostom Laboratoryjnym,

a w szczególności pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie składam podziękowania za niezwykle ważną i odpowiedzialną pracę, za zaangażowanie, wysoką precyzję i profesjonalizm w dostarczaniu wiedzy na temat stanu zdrowia pacjenta. To dzięki precyzyjnym wynikom i analizom, lekarz może postawić trafną diagnozę, a co za tym idzie wybrać właściwy sposób leczenia. Doceniając znaczenie Państwa pracy oraz zaangażowanie, życzę wielu sukcesów terapeutycznych, satysfakcji zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. Stefana Kardynah Wyszyńskiego