Rejestracja 81 537 41 71 

Wartość projektu: 9 719 819,53 PLN
Kwota dofinansowania z EFRR: 4 095 280,63 PLN

Realizacja projektu w latach 2017 - 2018

Cele projektu:

 • Zapewnienie osobie w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego możliwości niezwłocznego przybycia na miejsce zdarzenia właściwych służb ratowniczych,
 • Zapewnienie pacjentowi niezwłocznego przewiezienia i przyjęcia do najbliższego zakładu zdrowotnego, udzielającego wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych oraz badań diagnostycznych, w jak najszerszym zakresie,
 • Wpisanie się w standard tzw. „złotej godziny", od momentu podjęcia pacjenta, do jego obecności na bloku, po przeprowadzonych badaniach diagnostycznych.
 • Zwiększenie szans uratowania życia pacjenta w przypadkach ciężkich.
 • Poprawa stanu infrastruktury ochrony zdrowia zapewniającej dostępność specjalistycznych i wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych.

  Zgłaszanie nieprawidłowości:

  Ministerstwo Rozwoju – Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko stworzyła proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.
  W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy: wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  lub skorzystać z formularza znajdującego się na stronie https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/.

Back to top